Gorliccy policjanci przejęli narkotyki o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych

Ponad kilogram, a dokładnie 1041 gramów marihuany policjanci Wydziału Kryminalnego zabezpieczyli przy dwóch mieszkańcach Gorlic oraz w pomieszczeniach na terenie powiatu. Czarnorynkowa wartość przejętych narkotyków to kilkadziesiąt tysięcy złotych.

dts

21- i 25-latek zatrzymani zostali w Tarnowie w wyniku działań operacyjnych gorlickich funkcjonariuszy. Przy mężczyznach odnaleziono wtedy niemal 900 gramów suszu konopi. W trakcie dalszego śledztwa i po przeszukaniu dwóch pomieszczeń na terenie powiatu gorlickiego policjanci zabezpieczyli kolejną część narkotyków.

Gorliczanie usłyszeli zarzut przewozu znacznych ilości środków odurzających. Grozi im teraz kara więzienia na okres co najmniej trzech lat. W ubiegłą sobotę (1 grudnia) sąd zastosował wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego, trzymiesięcznego aresztu.

- Jest to już kolejna w ostatnim czasie tak duża partia narkotyków przejęta przez gorlickich kryminalnych. Początkiem października policjanci zatrzymali 37-letniego mężczyznę oraz 28-letnią kobietę, mieszkańców powiatu gorlickiego, przy których ujawniono niemal kilogram narkotyków. Wobec mężczyzny gorlicki sąd zastosował wówczas areszt na okres 3 miesięcy - przypominają funkcjonariusze KPP w Gorlicachh.

fot. KPP w Gorlicach

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.