Sądeccy samorządowcy i mundurowi zmierzyli się „w siatkę”

Sądeccy samorządowcy i mundurowi zmierzyli się „w siatkę”

powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Samorządów oraz Służb Mundurowych

W sobotę (4 marca) w hali sportowej w Rytrze nie brakowało zaciętej rywalizacji. Tym razem jednak na boisku do siatkówki nie stanęli uczniowie, czy członkowie klubów sportowych.

W Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Samorządów oraz Służb Mundurowych wzięło udział dziewięć drużyn. Najlepsi okazali się samorządowcy z Kamionki Wielkiej. Drugie miejsce zajęli przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Brąz zdobyła natomiast drużyna z Korzennej.

Tuż za podium znalazła się grupa z Rytra, z wójtem Janem Kotarbą na czele. Piąte miejsce zajęli przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu, za nimi uplasowała się drużyna z Muszyny, samorządowcy z Podegrodzia i przedstawiciele Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Na ostatnim miejscu znalazła się grupa z Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu.

– Drużynom kibicowali i wręczali puchary: wicestarosta nowosądecki Antoni Koszyk, członek Zarządu Powiatu Nowosądeckiego Marian Dobosz, radny Stanisław Sułkowski, komendant miejski Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu st. bryg. Paweł Motyka i generał KOSG Stanisław Laciuga – informują przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.

Patronat nad sobotnią rywalizacją objęli starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski i wójt gminy Rytro Jan Kotarba.

fot. Maria Olszowska – Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Czytaj też: Gorlicki deptak przejdzie metamorfozę. Zobacz wizualizacje

Share on twitter
Share on facebook