Natalia Golan: Nie liczy się ilość, tylko jakość

Natalia Golan: Nie liczy się ilość, tylko jakość

Jest jedyną sądeczanką, która w ostatnim czasie pojawiła się na tak dużej ilości eventów. Natalia Golan to dynamicznie rozwijająca się freelancerka. Obecne czasy uchylają drzwi osobom, które dobrze czują się w social mediach. Ona sama stanowi dobitny przykład należytego wykorzystania takiej szansy. O swoje musiała jednak zawalczyć.

Natalia Golan wykonuje zawód freelancerki, zatem w praktyce oznacza to mniej więcej tyle, że powierzone prace realizuje zadaniowo. Freelancerzy (inaczej: wolni strzelcy) najczęściej specjalizują się w danej dziedzinie. Realizują projekty między innymi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Natalia bierze udział w imprezach sportowych, muzycznych, kulturalnych czy też modowych. Zaletą jej pracy jest wolność przyjmowanych zleceń. To sprawia, że życie zawodowe maluje się w barwach różnorodności. Ale nie jest to jej jedyne zajęcie. Jak sama mówi, od poniedziałku do piątku pracuje jak każdy inny. Medialna przygoda stanowi dodatek do codzienności.

– Od poniedziałku do piątku jestem w pracy i zajmuję się obsługą stacji ładowania do aut elektrycznych. Jako freelancerka nie jestem w stanie podjąć tylu zleceń, ile realnie bym mogła. Staram się tym jakoś balansować. Zajęcia medialne podejmuję raczej przy okazji weekendów. Czasami uda się wziąć wolne w codziennej pracy i mam więcej czasu na dodatkowe rzeczy – mówi. (…)

Cały tekst przeczytasz w najnowszym wydaniu DTS – kliknij i czytaj bezpłatnie pod linkiem:

Reklama