ROZDAJEMY BILETY DO KINA! PRAZIOMEK W SOKOLE!

ROZDAJEMY BILETY DO KINA! PRAZIOMEK W SOKOLE!

Charyzmatyczny sir Lionel Frost to najwybitniejszy na świecie tropiciel mitów i potworów. W każdym razie za takiego sam się uważa. Problem w tym, że cieszy się raczej opinią postrzelonego dziwaka niż szacownego naukowca. Nic dziwnego zatem, że chętnie skorzysta z okazji, by udowodnić całemu światu jaki to z niego Indiana Jones. Na listowne zaproszenie pewnego tajemniczego obywatela wyrusza w dzikie ostępy Ameryki Północnej, by odnaleźć i ujawnić najbardziej tajemniczą z mitycznych istot – brakujące ogniwo, czyli najbliższego przodka człowieka zwanego także Wielką Stopą. Łowca przygód po przybyciu na miejsce dokona dwóch niezwykłych odkryć! Po pierwsze: zaproszenie było podstępem. Po drugie: jego autor to… niestety tego nie możemy zdradzić. Razem z nim Sir Lionel wyrusza w dalszą pełną przygód podroż, by dokonać odkrycia znacznie większego niż kiedykolwiek mógł pomarzyć!

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do Kina Sokół na film

PRAZIOMEK

 

Mamy dla Was wejściówki na pełną humoru i szalonych historii opowieść o zakręconym poszukiwaczu przygód i jego niezwykłym przyjacielu, który oficjalnie nie istnieje… W polskiej wersji językowej w roli głównej sam PIOTR ADAMCZYK!

Aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia znajdź post z informacją o filmie na naszym profilu na FB i w komentarzu pod postem umieść swoją ulubioną rolę Piotra Adamczyka? Wybór uzasadnij.

Będziemy wdzięczni także za udostępnienie postu z informacją o filmie.

Zgłoszenia przyjmujemy do piątku (29 kwietnia) do godz 10.00.

Później wybierzemy zwycięzców zabawy.

Bilety można odebrać w Biurze Ogłoszeń Dobrego Tygodnika Sądeckiego w godz 8-15.

Zaproszenie można zrealizować w terminach:

  • 29 PONIEDZIAŁEK 12:30, 14:30, 16:30
  • 30 WTOREK 12:30, 14:30, 16:30
  • 01 ŚRODA 12:30, 14:30, 16:30
  • 02 CZWARTEK 12:30, 14:30, 16:30

Zapraszamy do zabawy!

Share on twitter
Share on facebook