Raz, dwa, trzy – zginiesz TY! Podejmuj właściwe decyzje [FILM]

W sieci pojawił się spot ogólnopolskiej kampanii społecznej pod nazwą „Raz, dwa, trzy – zginiesz TY!’. Obejrzyj i zastanów się jakie wybory podejmujesz każdego dnia i jak wiele od nich zależy.

PROTEUSGAST3

Tylko w ubiegłym roku na polskich drogach doszło do 33 tysięcy wypadków. Zginęło w nich 3 tysiące osób. Wielu z tych zdarzeń można było uniknąć, podejmując na drodze właściwe decyzje. O tym właśnie ma przypominać nowa kampania społeczna.

Przedstawiona w spocie wyliczanka w prosektorium, którą wypowiada aktor Janusz Chabior, czy też kilka słów ze strony drogowego mordercy, powinny dać do myślenia. Krótki filmik możesz obejrzeć poniżej.

Partnerami kampanii są: Komenda Stołeczna Policji, Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Warszawie, Wojskowy Instytut Medyczny, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie oraz Gazeta Codzienna Fakt.

źródło: Policja, Służba Więzienna

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Studio DTS

W siedzibie spółki Newag w Nowym Sączu, w obecności Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka, zaprezentowano działanie nowoczesnego toru testowego, który powstał w ramach najnowszych inwestycji nowosądeckiego producenta taboru szynowego.

Najczęściej wyświetlane
Cechini

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]