Kickboxing. Fight House na fali! Kolejny sukces sądeczan!

W miniony weekend w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów kickboxingu w formule K-1, na których nie mogło zabraknąć reprezentantów Nowego Sącza. Tym bardziej, że jednym ze szkoleniowców Kadry Narodowej Juniorów jest Rafał Dudek, czyli główny trener klubu.

wsb3

Tym razem Fight House reprezentowała mocna czwórka zawodników: Arkadiusz Rolka, Tomasz Brotoń, Daniel Majka i Bartek Wójcik. Po zwycięstwach podopiecznych Dudka w walkach eliminacyjnych Wójcik i Majka przegrywając na punkty odpadli w półfinale, zdobywając jednak na osłodę brązowe krążki!

Brotoń nie zmieścił się z wymaganym limicie wagowym przed półfinałowym pojedynkiem i odpadł z rywalizacji pozostając z „brązem” po pięknym triumfie w pierwszym dniu.

Tymczasem Arek Rolka odpadł po świetnej walce eliminacyjnej i pozostał bez medalu.

Cieszy nas to, że walki, które toczymy są równe i emocjonujące. Zabrakło nam jednak trochę szczęścia, bo nasi zawodnicy minimalnie przegrali na punkty z mistrzami kraju. Wyciągamy wnioski i za miesiąc w Legnicy czeka nas kolejny turniej, w którym weźmie udział jeszcze więcej zawodników, którzy z różnych względów (kontuzje, sprawy prywatne) nie mogli walczyć w turnieju K1. Cieszy nas to, że na czwórkę zawodników mamy trzy medale zdobyte wygranymi walkami w najbardziej prestiżowej formule kick boxingu! – nie ukrywał Rafał Dudek.

Fight House Nowy Sącz pragnie podziękować osobom prywatnym za wsparcie wyjazdu na zawody. Firmie Fonmix i miastu Nowy Sącz za regularne wsparcie klubu.

Oczywiście dziękujemy wszystkim kibicom, sympatykom naszego klubu, którzy trzymają za nas kciuki i zawsze możemy liczyć na ich dobre słowo i doping – podsumował Dudek.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Fight House

MAGIK MAŁA
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]