Kawę z prezydentem wylicytował Sławomir Szczerkowski

Dwaj dżentelmeni z Nowego Sącza wypili kawę wartą ponad tysiąc złotych

Czy zapłacenie za kawę ponad tysiąc złotych to szczyt rozrzutności? Pewnie tak, ale gdy pieniądze przeznaczone zostają na szczytny cel, to już inna sprawa. Dziś w Nowym Sączu dwaj dżentelmeni mieli okazję wypić chyba najdroższą kawę w mieście.

Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zawsze towarzyszą licytacje. Podczas tegorocznej imprezy, która odbyła się 12 stycznia w Nowym Sączu można było wylicytować między innymi kawę z prezydentem Ludomirem Handzlem.

W tym roku w ramach ogólnopolskiej akcji zbierano pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Na facebookowym profilu prezydenta miasta Nowego Sącza w licytacji wzięło udział około czterdziestu osób. Zwycięzcą okazał się Sławomir Szczerkowski, dyrektor Zespołu Szkół nr 2 im. Sybiraków w Nowym Sączu. Spotkanie przy kawie odbyło się dziś w sądeckim ratuszu.

-Najdroższa kawa w Nowym Sączu, ale cel bardzo szczytny. Podziękowałem dyrektorowi Sławomirowi Szczerkowskiemu za udział w licytacji i przekazanie kwoty 1 100 złotych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cieszę się, że razem możemy pomagać potrzebującym dzieciom - napisał na swoim profilu prezydent.

 

Czytaj też:

Dobra wiadomość dla sądeczan. Od dziś błękitny węgiel znów tańszy!

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.