Dwaj dżentelmeni z Nowego Sącza wypili kawę wartą ponad tysiąc złotych

Kawę z prezydentem wylicytował Sławomir Szczerkowski

Czy zapłacenie za kawę ponad tysiąc złotych to szczyt rozrzutności? Pewnie tak, ale gdy pieniądze przeznaczone zostają na szczytny cel, to już inna sprawa. Dziś w Nowym Sączu dwaj dżentelmeni mieli okazję wypić chyba najdroższą kawę w mieście.

Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zawsze towarzyszą licytacje. Podczas tegorocznej imprezy, która odbyła się 12 stycznia w Nowym Sączu można było wylicytować między innymi kawę z prezydentem Ludomirem Handzlem.

W tym roku w ramach ogólnopolskiej akcji zbierano pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Na facebookowym profilu prezydenta miasta Nowego Sącza w licytacji wzięło udział około czterdziestu osób. Zwycięzcą okazał się Sławomir Szczerkowski, dyrektor Zespołu Szkół nr 2 im. Sybiraków w Nowym Sączu. Spotkanie przy kawie odbyło się dziś w sądeckim ratuszu.

Najdroższa kawa w Nowym Sączu, ale cel bardzo szczytny. Podziękowałem dyrektorowi Sławomirowi Szczerkowskiemu za udział w licytacji i przekazanie kwoty 1 100 złotych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cieszę się, że razem możemy pomagać potrzebującym dzieciom – napisał na swoim profilu prezydent.

 

Czytaj też:

Dobra wiadomość dla sądeczan. Od dziś błękitny węgiel znów tańszy!

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.