Przez Sądecczyznę przejedzie Karpacki Wyścig Kurierów. Utrudnienia na drogach

Przez Sądecczyznę przejedzie Karpacki Wyścig Kurierów. Utrudnienia na drogach

wyścig kurierów

2 maja w województwie małopolskim odbędzie się 39. edycja wyścigu kolarskiego pod nazwą „Karpacki Wyścig Kurierów pamięci Wacława Felczaka”. Podczas drugiego etapu zawodów kolarze przejadą przez powiat nowosądecki. W związku z tym na sądeckich drogach będą utrudnienia.

Międzynarodowa impreza kolarska rozpocznie się w stolicy Węgier. Weźmie w niej udział ponad 100 kolarzy z 20 krajów. Wyścig został podzielony na trzy etapy, a drugi z nich odbędzie się 2 maja br. m.in. na terenie Sądecczyzny. Tego dnia o godzinie 13:00 zawodnicy wystartują z Piwnicznej-Zdroju i pokonają trasę do miejscowości Olszana, po czym około godziny 14:00 wjadą na teren powiatu limanowskiego.

Około godziny 14:30 kolarze ponownie pojawią się w naszym regionie – w Zabrzeży.  Następnie wjadą na teren powiatu nowotarskiego. W Niedzicy zaplanowano zakończenie II etapu rywalizacji.

,,Wyścig będzie odbywać się przy ruchu częściowo ograniczonym, wstrzymywanym przez umundurowanych policjantów na czas przejazdu czołówki, peletonu i zawodników ze stratą nie większą niż 15 minut. Utrudnień w ruchu należy spodziewać się w Piwnicznej-Zdroju już około godziny 12:30. Przypominamy, że uczestnicy wyścigu posiadają pierwszeństwo przejazdu w miejscach nadzorowanych i kierowanych przez policjantów” – informuje Aneta Izworska z Zespołu Prasowego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

ETAP II, 2 MAJA BR. (PIWNICZNA-ZDRÓJ – NIEDZICA). PRZEJAZD PRZEZ SĄDECCZYZNĘ NA TRASIE:

Godzina 13:00 PIWNICZNA-ZDRÓJ – MŁODÓW – OBŁAZY RYTERSKIE – RYTRO – BARCICE – PRZYSIETNICA – MOSZCZENICA WYŻNA – SKRUDZINA – GOŁKOWICE GÓRNE – GABOŃ – KADCZA – JAZOWSKO – SZCZERZEŻ – CZARNY POTOK – OLSZANA; około godziny 14:30 ZABRZEŻ.

Źródło/ Fot. : KMP w Nowym Sączu 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.