Prezes Sandecji będzie pracował w… klubie ekstraklasy? Odpowiedział nam

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć prezes Sandecji Nowy Sącz Artur Kapelko może zmienić barwy. Wszystko przez to, że z Zagłębiem Lubin pożegnał się dotychczasowy dyrektor sportowy tego klubu Michał Żewlakow.

SANDECJA ZAGRA SPARING ZE STALĄ RZESZÓW. GDZIE I KIEDY?

W przeszłości Kapelko, który pracuje w Nowym Sączu od maja 2019 roku, był wiceprezesem Jagiellonii Białystok, prezesem Górnika Łęczna, doradcą KGHM (sponsora Zagłębia Lubin) i przez sześć lat członkiem zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej.

SPORTY WALKI. RAFAŁ DUDEK Z BŁYSKAWICZNĄ WYGRANĄ W GORLICACH [ZDJĘCIA]

Zapytaliśmy o to samego zainteresowanego, czyli Artura Kapelkę.

– W tych informacjach nie ma ani trochę prawdy. Półtora roku temu byłem zaproszony na rozmowy do Zagłębia Lubin, ale było to związane z tym, że przez moment byłem doradcą KGHM. Nigdy nie pracowałem w Zagłębiu Lubin – przyznał, dementując przy okazji informacje mediów, jakoby miał w przeszłości piastować kierownicze stanowisko w klubie z Lubina.

ANDRZEJ DANEK I PAWEŁ CIEŚLICKI ZNÓW W SANDECJI?

Zagłębie Lubin plasuje się obecnie na 10. miejscu w tabeli PKO Ekstraklasy. Oficjalnym sponsorem tego klubu jest KGHM Polska Miedź, jedna z największych krajowych spółek skarbu państwa. W Zagłębiu z pewnością nikt nie narzeka zatem na problemy finansowe. W Nowym Sączu jak wiadomo, jest z tym nieco gorzej. Klub nadal szuka sponsora, który znalazłby się na koszulkach piłkarzy. Do niedawna była to firma Szubryt, której jednak w Sandecji już nie ma.

KOSZULKA SĄDECZANINA RAFAŁA DUDKA SPRZEDANA ZA ZAWROTNĄ KWOTĘ! [ZDJĘCIA]

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. R.Szurek

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.