Sandecja zagra sparing ze Stalą Rzeszów. Gdzie i kiedy?

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz swój pierwszy z zimowych sparingów zagrają w najbliższą sobotę na sztucznej murawie przy Instytucie Kultury Fizycznej PWSZ.

Renault2

Potyczka ze Stalą Rzeszów, która po rundzie jesiennej plasuje się na szóstym miejscu w drugiej lidze, rozpocznie się o godzinie 12.

OBROŃCA SANDECJI NIE GRA. „GOTÓW DO PODJĘCIA RĘKAWIC”

Dodatkowo klub z Kilińskiego informuje, że drużyna w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozgrywek Fortuna 1 Ligi ma wyjechać na Chorwację.

SPORTY WALKI. RAFAŁ DUDEK Z BŁYSKAWICZNĄ WYGRANĄ W GORLICACH [ZDJĘCIA]

- Zgrupowanie jest niemal przesądzone, bowiem do szczęśliwego finału pozostało jedynie podpisanie umowy. Podczas pobytu w kraju wicemistrzów świata "Biało-czarni" rozegrają kilka sparingów, a do swojej dyspozycji będą mieli w pełni wyposażony ośrodek. Warto nadmienić, iż wszystkie koszty związane z tym przedsięwzięciem pokrywa prywatny sponsor, za co w tym miejscu chcieliśmy mu serdecznie podziękować – można przeczytać na łamach witryny internetowej Sandecja.pl.

Do tej pory sądeczanie w trakcie przerw między rozgrywkami trenowali we Władysławowie-Cetniewie.

KOSZULKA SĄDECZANINA RAFAŁA DUDKA SPRZEDANA ZA ZAWROTNĄ KWOTĘ! [ZDJĘCIA]

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. R.Szurek

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.