Andrzej Danek i Paweł Cieślicki znów w Sandecji?

Sandecja stadion

Jak udało nam się dowiedzieć od osób znających sytuację w Sandecji Andrzej Danek i Paweł Cieślicki mieliby rozmawiać z miastem o swoim powrocie do tego klubu.

OBROŃCA SANDECJI NIE GRA. „GOTÓW DO PODJĘCIA RĘKAWIC”

Zdaniem informatorów będących blisko klubu z Nowego Sącza, gdyby wszystko poszło zgodnie z założeniami Danek byłby dyrektorem, Cieślicki prezesem zaś Zbigniew Szubryt ponownym sponsorem klubu z Kilińskiego.

SANDECJA ZAGRA SPARING ZE STALĄ RZESZÓW. GDZIE I KIEDY?

Paweł Cieślicki nie potwierdził tych rewelacji. – Nie ma o czym mówić – przyznał jedynie.

SPORTY WALKI. RAFAŁ DUDEK Z BŁYSKAWICZNĄ WYGRANĄ W GORLICACH [ZDJĘCIA]

W podobnym tonie wypowiedział się Andrzej Danek. – Jeśli o mnie chodzi to nic mi o tym nie wiadomo. Prowadzę firmę a Sandecja jest spółką miejską. I to tyle w tej kwestii – zdradził.

W przeszłości Paweł Cieślicki był już dyrektorem Sandecji, zaś Andrzej Danek jej prezesem. Pierwszy wciąż jest blisko piłki. Prezesuje bowiem Barciczance Barcice, która w czwartej lidze plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli. Warto przypomnieć, że to za rządów Andrzeja Danka i Pawła Cieślickiego Sandecja wywalczyła historyczny awans do ekstraklasy.

KOSZULKA SĄDECZANINA RAFAŁA DUDKA SPRZEDANA ZA ZAWROTNĄ KWOTĘ! [ZDJĘCIA]

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. R.Szurek

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.