“Śpimy w najtańszych hotelach i dziewczyny często same przygotowują posiłki, ale to nas scala”…

Nie milkną echa wywalczenia przez młode piłkarki nożne Staszkówki Jelna mistrzostwa Polski do lat 16 w futsalu. To największy sukces w tej dyscyplinie młodego klubu. Tuż po sukcesie rozmawialiśmy z trenerem Wojciechem Mrozem.

Klub UKS 3 Staszkówka Jelna specjalizuje się w rozgrywkach trawiastych. Jednak już drugi rok z rzędu z bardzo dobrym skutkiem uczestniczymy w rozgrywkach futsalu – mówi szkoleniowiec. –  Jadąc do Głogówka po cichu liczyliśmy na medal, ale złoto przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Zespół z każdym kolejnym meczem dojrzewał i grał coraz lepiej. Co mnie bardzo cieszy najlepiej zagraliśmy w finale gromiąc faworyzowany SWD Wodzisław Śląski. Nasz sukces to efekt ciężkiej pracy oraz determinacji dziewcząt. Gdy jedziemy na MP to śpimy w najtańszych hotelach i dziewczyny często same przygotowują posiłki, ale to nas scala i później na boisku również gramy razem. Mam nadzieję że ten sukces pomoże pozyskać nam sponsorów żeby klub mógł się dalej rozwijać.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.