Prezes Barciczanki jednak zostanie? „Nie wiem czy całkowicie nie zrezygnuję z piłki”

Na początku lipca informowaliśmy o tym, że prezes czwartoligowej Barciczanki Barcice, do niedawna dyrektor Sandecji Nowy Sącz, Paweł Cieślicki będzie chciał wycofać się z piłki nożnej (więcej tutaj).

Myślę, co dalej ze mną. Nie wiem, czy nie zrezygnować całkowicie z działalności w klubie, z działalności w piłce nożnej. Decyzję chciałbym podjąć tak do 10 lipca. W Barcicach sporo osiągnęliśmy. Po raz pierwszy w historii klubu wygraliśmy czwartą ligę.

Życie potrafi zaskakiwać. Śmierć mojej żony była dla mnie nagłym i bolesnym ciosem. Chciałbym coś zmienić. Najważniejsza jest dla mnie rodzina, bardziej doceniam spędzany z nią czas. Poza tym mam co robić. W interesach niepiłkarskich podróżuję po Europie, ale wiem też, że muszę oszczędzać zdrowie. Działalność w piłce nożnej zbyt wiele mnie kosztuje – mówił wówczas.

Czytaj również: Mecz Sandecji będzie transmitowany w Polsacie!

Tymczasem mamy sierpień a prezes nadal pozostaje na swoim stołku.

Prezes ma zostać. Mocno zżył się z klubem, ma sporo planów związanych z Barciczanką – powiedziała nam osoba dobrze zorientowana w realiach klubu z Barcic.

Próbowaliśmy skontaktować się z prezesem Cieślickim, ale był poza zasięgiem.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Archiwum

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.