Pozytywnie i świątecznie od Pozytywki dla chorego Bartusia [klip]

Pozytywnie i świątecznie od Pozytywki dla chorego Bartusia [klip]

Pozytywka, czyli nowosądecka grupa rockowa, przygotowała niezwykły prezent świąteczny dla swoich fanów i nie tylko. Jest to utwór ,,Wesołych Świąt”, który muzycy stworzyli wspólnie z Niezależną Orkiestrą i Chórem Młodzieżowym oraz dziecięcą Scholką Emmanuel. W środę w sieci ukazał się klip, a sama piosenka powstała w kilka dni z myślą o chorym 8-letnim Bartusiu.

Słowa ,,każdy nieznajomy to twój bliski brat” śpiewane przy wtórze dziecięcych głosów robią mocne wrażenie. Jak podkreślają członkowie zespołu, singiel stworzony został dla małego podopiecznego fundacji Garda. To właśnie na rehabilitację chłopczyka zbierane będą pieniądze podczas koncertu, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (30 grudnia o godzinie 16:00) w Auli PWSZ w Nowym Sączu.

Na scenie pojawi się wyjątkowe trio: Or_kiestra – Niezależna Orkiestra i Chór Młodzieżowy, Scholka Emmanuel oraz grupa Pozytywka. Więcej o wydarzeniu i o chorym Bartku przeczytasz TUTAJ. Sądeczanie będą mieli okazję po raz pierwszy usłyszeć na żywo utwór ,,Wesołych Świąt”.

– Jest to akcja płynąca prosto z serducha i z intencją pomocy Bartusiowi. Utwór, jak i załączony do niego teledysk powstawały cztery dni. Włożyliśmy w to dużo pracy i energii, ale było warto! Bardzo fajna współpraca z Or_kiestrą i Scholką Emmanuel. Oby więcej tego typu akcji! – cieszy się Daniel ,,Deny” Gądek, lider zespołu.

Poniżej klip do utworu, a w nim między innymi sceny kręcone podczas próby do koncertu.

Przypomnijmy, że Pozytywka pracuje właśnie nad swoją drugą płytą, na której znajdzie się 11 autorskich utworów. Premiera krążka pt. ,,Fundament mocy” będzie mieć miejsce już w styczniu. Do tej pory zespół ujawnił zaledwie jeden z nowych kawałków, czyli ,,Neony”, o którym pisaliśmy TUTAJ. Klip do piosenki pojawił się w internecie w lipcu.