Powroźnik: karambol z udziałem czterech samochodów. Dwie osoby w szpitalu

Wczoraj około godziny 16:20 w miejscowości Powroźnik (gmina Muszyna) doszło do zderzenia czterech pojazdów.  Samochodami podróżowało łącznie dziewięć osób, w tym dziecko. Dwoje poszkodowanych trafiło do szpitala.

dts

Wypadek miał miejsce na niewielkim łuku drogi, gdzie kierowca jednego z pojazdów chciał skręcić w lewo, aby zjechać na stację paliw. W wyniku tego, kolejne pojazdy jadące za nim najechały na siebie.

Doszło do rozszczelnienia chłodnic samochodowych oraz wycieku płynu chłodniczego.

Początkowo nikt z uczestników zdarzenia nie uskarżał się na żadne dolegliwości. Po upływie czasu okazało się jednak, że konieczne będzie wezwanie karetki pogotowia ratunkowego i przewiezienie dwóch osób do szpitala.

Strażacy dokonali sorpcji rozlanych płynów i kierowali ruchem wahadłowym.

W wypadku brały udział samochody osobowe: Toyota Corolla, Ford Focus, Opel Astra oraz Seat Leon. Na miejscu działali druhowie z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krynicy-Zdroju, OSP Muszyna, pogotowie ratunkowe oraz policja.

fot. PSP Nowy Sącz

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.