Poszukiwania 66-letniego Kazimierza nadal trwają. Podajemy rysopis

Jak informowaliśmy wczoraj, trwają poszukiwania 66-letniego mieszkańca Nowego Sącza. W nocy działania służb zostały wstrzymane, ale od rana są kontynuowane.  Pan Kazimierz wyszedł z domu, w którym mieszkał sam i pozostawił krótki list.

wsb3

Nie wiadomo, kiedy dokładnie mężczyzna opuścił miejsce zamieszkania, ale policjanci informują, że było to w okresie od soboty (23 listopada) od godziny 8:00 do niedzieli (24 listopada) do godziny 11:20.

Pan Kazimierz do tej pory nie powrócił i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Rysopis:

  • wzrost ok. 175 cm,
  • krępa budowa ciała,
  • włosy siwe,
  • duża, widoczna łysina,
  • wąsy,
  • oczy ciemne.

Jak informuje sierż. Monika Mordarska z KMP w Nowym Sączu – w dniu zaginięcia 66-latek mógł być ubrany w spodnie dżinsowe, ciemną kurtkę i buty trekkingowe. Zabrał ze sobą plecak w kolorze ciemnym.

– W razie posiadania jakichkolwiek informacji o miejscu pobytu zaginionego należy kontaktować się z Komendą Miejską Policji w Nowym Sączu (oficer dyżurny: tel. 18 442 46 30 / numer alarmowy: 112) lub z najbliższą jednostką Policji.

Mężczyzna zostawił w domu krótki list, który wczoraj odnaleźli jego najbliżsi. Miał w nim poinformować, że zamierza opuścić miejsce zamieszkania.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, zaginiony to człowiek związany z poprzednimi władzami Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej firmy Newag. Wczoraj dotarła do nas nieoficjalna wiadomość dotycząca treści listu, który pozostawił. Mężczyzna miał w nim wyjaśnić, że nie radzi sobie z sytuacją związaną z tym, że został niesłusznie pomówiony o udział w procederze wyprowadzenia pieniędzy z Kasy. Więcej TUTAJ.

fot. KMP w Nowym Sączu

JULAPO
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]