Z ostatniej chwili: Trwają poszukiwania 66-letniego nowosądeczanina. Zostawił krótki list

W Nowym Sączu trwają poszukiwania 66-letniego mężczyzny. W działaniach bierze udział policja, strażacy z JRG w Nowym Sączu, OSP Biegonice, OSP Mystków, OSP GRS Nowy Sącz, GOPR, a także pies tropiący.

Renault2

- Niestety nie wiemy, w co był ubrany, kiedy wyszedł z domu, ponieważ pan zamieszkiwał sam. W domu zostawił krótką notatkę, informację, że zamierza opuścić miejsce zamieszkania. Powodu nie podał. List znalazł dzisiaj ktoś z rodziny - wyjaśnia st.sierż. Mateusz Drwal z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Jak dodaje, tak naprawdę nie wiadomo, kiedy mężczyzna wyszedł z domu.

Niestety nie ma też rysopisu mężczyzny.

Jak informuje oficer dyżurny PSP w Nowym Sączu, zgłoszenie wpłynęło do straży pożarnej o 14:24. Działaniami kierują policjanci. Służby zebrały się na ulicy Tadeusza Kościuszki w Nowym Sączu i stamtąd wyruszyły grupy poszukiwawcze. Strażacy przeszukują między innymi teren wzdłuż Dunajca.

Nieoficjalnie: zaginiony mężczyzna to człowiek związany z poprzednimi władzami Kasy Zapomogowo Pożyczkowej Newagu

fot. ilustr. pixabay

 

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.