Piłka nożna. Wywalczył awans, teraz odchodzi z klubu!

Miniony sezon nowosądeckiej Ligi Okręgowej był bardzo udany dla piłkarzy Popradu Rytro.

Renault2

Podopieczni trenera Mateusza Dwojaka wywalczyli drugie miejsce w ligowym zestawieniu za Wierchami Rabką-Zdrój i awansowali na szczebel czwartej ligi. Dla Popradu był to powrót do tychże rozgrywek po roku nieobecności. Trener Dwojak pracował nie tylko w Rytrze, ale jest również dyrektorem Akademii Sandecja. Jak sam zapowiadał po sezonie zamierzał odpocząć i na urlopie podjąć decyzję gdzie będzie nadal pracował, bo o dalsze dzielenie obowiązków byłoby ciężko.

Czytaj również: ADRIAN DANEK ODSZEDŁ Z CRACOVII. „TAKIE JEST ŻYCIE” [WYWIAD]

Teraz ta kwestia została już wyjaśniona. Dwojak opuszcza Poprad Rytro z tarczą, skoncentruje się na pracy w akademii. Poniżej prezentujemy komunikat prezesa Popradu Tomasza Kuliga.

Trenerze Mateuszu !

Przychodząc do Popradu Rytro nie bałeś się nowych wyzwań jakie stały przed Tobą, uwierzyłeś w drużynę i klub. Nie tylko byłeś trenerem, ale i przyjacielem i powiernikiem dla zawodników. W imieniu piłkarzy dziękuję za wszystkie wspólnie spędzone godziny, za każdą pogodną chwilę, uśmiech, dobre rady i każde słowo motywujące do walki.

Czytaj również: SANDECJA MA NOWEGO TRENERA W SWOIM SZTABIE. TRENOWAŁ KOBIECEGO MISTRZA POLSKI. „POKAZAĆ PROFESJONALIZM”

W imieniu zarządu pragnę podziękować za profesjonalizm jaki reprezentujesz, ciekawie rozmowy, porady oraz pomoc. W wielu momentach dałeś odczuć, że Poprad Rytro to nie tylko klub, w którym pracujesz, ale coś więcej.

Jako prezes cieszę się, że miałem możliwość Cię poznać, że wspólne pomysły udało nam się zrealizować a te, które niedawno powstały będą realizowane.

Dziękuję również w imieniu kibiców za te zwycięstwa, które doprowadziły Poprad do IV ligi.

Życząc powodzenia i sukcesów liczę, że nie zapomnisz o Popradzie i będziesz częstym gościem.

Z wyrazami szacunku Tomasz Kulig”.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Źródło: Poprad Rytro Facebook/sandecja.pl

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.