Sandecja ma nowego trenera w swoim sztabie. Trenował kobiecego Mistrza Polski. „Pokazać profesjonalizm”

Z nowosądeckim klubem wraz z zakończeniem sezonu 2018/2019 pożegnał się dotychczasowy trener przygotowania fizycznego Sebastian Leciak. Z początkiem lipca poznaliśmy jego następcę, którym został Szymon Gieroba.

Nowy nabytek „Biało-czarnych” ma 31 lat a za sobą grę m.in. w BKS Lublin czy KS Dąbrowica. Szkoleniowe szlify Pan Szymon zbierał natomiast w Górniku Łęczna oraz w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Tam jego zadaniem był dbanie o odpowiednie przygotowanie fizyczne piłkarzy pierwszego i drugiego zespołu. Gieroba ma również doświadczenie w byciu pierwszym trenerem… żeńskiego Mistrza Polski Górnika Łęczna.

Czytaj również: ADRIAN DANEK ODSZEDŁ Z CRACOVII. „TAKIE JEST ŻYCIE” [WYWIAD]

- Skupiam się głównie na pracy. Koncentruję się na tym, żeby wszystko dopiąć po swojemu, a także, by sztab szkoleniowy i zawodnicy jeszcze lepiej mnie poznali. Chcę pokazać swój profesjonalizm i uzyskać zaufanie sztabu szkoleniowego oraz całej drużyny – powiedział Szymon Gieroba cytowany przez oficjalny serwis internetowy Sandecji. CZYTAJ CAŁY WYWIAD

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. Michał Gorczowski/Sandecja.pl

my way

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.