Piłka nożna. Startuje Liga Zimowa 2018/2019. Co to za rozgrywki?

Piłka nożna. Startuje Liga Zimowa 2018/2019. Co to za rozgrywki?

W grudniu i styczniu odbędzie się rywalizacja w rozgrywkach tzw. Ligi Zimowej.

W zawodach będą mogli wziąć udział wszyscy zawodnicy, którzy stworzą swój zespół i będą zainteresowani rywalizacją o nagrody, ale przede wszystkim będą chcieli spędzić swój wolny czas w sportowej atmosferze.

Miejscem do rozgrywania meczów w ramach ligi będzie pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią w Stróżach podzielone na dwa mniejsze o wymiarach 40 na 60 metrów.

Czytaj również: Tenis ziemny. Najmłodsi rywalizowali o Puchar STT Fakro

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, zaś każda z drużyn puchar. Odbędzie się oficjalna ceremonia zakończenia ligi. Rozgrywki będą prowadzone w piątki (lub w środy) od godziny 19 do 22 w grudniu i w styczniu.

W każdej z kategorii weźmie udział od ośmiu do dziesięciu drużyn. Odbędzie się cztery lub pięć kolejek po dwa, trzy mecze. Spotkania potrwają po 30 minut (2×15). Składy zespołów będą liczyły sześciu piłkarzy oraz bramkarza. W kadrach będzie się mogło zmieścić maksimum 14 zawodników.

Czytaj również: Kolejarz Stróże idzie w dobrym kierunku i stawia na młodzież. „Jedyny klub w regionie”

Zapewniamy profesjonalnie przygotowane boisko, obsługę sędziowską z Kolegium Sędziów, obsługę administracyjną wszystkich meczów oraz foto relacje, wideorelacje, wywiady i artykuły po każdej z kolejek. W skrócie będzie profesjonalnie i warto wziąć udział w naszej imprezie – mówi Stanisław Szpyrka z Only Futbol.

Więcej informacji można znaleźć pod numerem telefonu: 798 267 489. Zapisy trwają TUTAJ.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: organizator; własne

Share on twitter
Share on facebook