Od środy fragment Węgierskiej w remoncie a skrzyżowanie Nawojowska-Grunwaldzka zamknięte

Od środy fragment Węgierskiej w remoncie a skrzyżowanie Nawojowska-Grunwaldzka zamknięte

Jutro ( środa, 22 czerwca) rozpoczynają się prace związane z przebudową odcinka ulicy Węgierskiej, w rejonie tzw. Winnej Góry. Nową nawierzchnię zyska jezdnia i chodniki po obu stronach ulicy oraz wydzielone zostaną pasy skrętu do stacji paliw. Węgierska będzie przejezdna, ale z uwagi na prowadzone roboty drogowe, wystąpią dodatkowe utrudnienia w tym miejscu. 

Na tym nie koniec drogowej rewolucji w mieście. Jak informują urzędnicy Miejskiego Zarządu Dróg również od środy (22 czerwca) od godz. 8. planowane jest zamknięcie skrzyżowania ulic Nawojowskiej i Grunwaldzkiej.

Oto szczegóły związane z dojazdami i objazdami wyznaczonymi w związku z remontem:

– Zamknięty będzie odcinek ulicy Nawojowskiej od Al. Piłsudskiego do osi skrzyżowania ul. Starodworskiej (dojazd do tej ulicy będzie możliwy od ulicy 29 Listopada).

– Dojazd do posesji i zakładów zlokalizowanych przy odcinku ul. Nawojowskiej między ul. Grunwaldzką a ul.29 Listopada będzie możliwy ul. Graniczną i ul. 29 Listopada.

– Dojazd do posesji i zakładów zlokalizowanych przy odcinku ul. Nawojowskiej od Al. Piłsudskiego do ul. Grunwaldzkiej będzie możliwy od strony Al. Piłsudskiego.

– Objazdy dla samochodów osobowych poprowadzone będą ulicami: Wyspiańskiego i 29 Listopada oraz Al.Piłsudskiego,1 Brygady, Łukasińskiego.

– Objazdy dla samochodów ciężarowych: z kierunku Krynica – Al. Piłsudskiego i ul. Królowej Jadwigi; od strony ul. Grunwaldzkiej – ul. Zieloną i ul. Wyspiańskiego.

Czytaj też:

Czarnek: uczcie w Nowym Sączu lekarzy

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.