Od dziś można zgłaszać kandydatów do Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

Od dziś można zgłaszać kandydatów do Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

sportowiec roku 2022, plebiscyt, konferencja prasowa

Dziś odbyła się konferencja prasowa z udziałem Tomasza Michałowskiego ze Stowarzyszenia Dla Miasta Nowy Sącz, podczas której poznaliśmy szczegóły dotyczące jubileuszowej XX edycji Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny. Można już zgłaszać swoich kandydatów.

Organizator Tomasz Michałowski zachęca wszystkich sądeczan do nadsyłania kandydatur i podaje szczegółowe informacje.

– Jest to już XX jubileuszowa edycja plebiscytu. Chciałbym zaprosić wszystkich sądeczan do zgłaszania swoich faworytów. Od wielu lat tych zgłoszeń mogą dokonywać samorządy, kluby sportowe i oczywiście osoby prywatne, kibice. Można to uczynić drogą mailową: [email protected] Prośba jest taka, aby jeden samorząd, klub czy jedna osoba fizyczna nie zgłaszali więcej niż dziesięciu kandydatów. W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska sportowca, a także jego najważniejszych osiągnięć za 2022 rok – mówi Tomasz Michałowski ze Stowarzyszenia Dla Miasta Nowy Sącz.

Kiedy poznamy rozstrzygnięcia i jak będzie przebiegało głosowanie? Dziś rozpoczyna się pierwszy z trzech etapów, czyli zgłaszanie kandydatur. Ten etap potrwa do 19 stycznia. Od 19 stycznia do 5 lutego rozpocznie się głosowanie, które wyłoni finałową grupę sportowców. W trzecim, ostatnim etapie (6 do 16 luty) będzie już można wybierać spośród ścisłej grupy finalistów.

Czytaj także: Prace przy budowie obwodnicy Chełmca na półmetku

Fot: Adrian Maraś

Share on twitter
Share on facebook