Nowy Sącz. Zderzenie dwóch osobówek. Jedna osoba trafiła do szpitala

Dziś tuż po południu na ulicy Tarnowskiej w Nowym Sączu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Przez jakiś czas ruch był w tym miejscu utrudniony.

Około godziny 13:00 zadysponowano do działań strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nowym Sączu. Gdy przybyli na miejsce, znajdował się tam już patrol policji oraz karetka pogotowia ratunkowego, która najechała na zdarzenie.

Volkswagenem Polo i Mini Cooperem podróżowały łącznie trzy osoby, które opuściły pojazdy o własnych siłach przed przybyciem funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej. Jedna z nich została poszkodowana i przetransportowano ją do szpitala.

Uszkodzony volkswagen blokował jeden pas jezdni, natomiast drugi z samochodów w momencie przyjazdu strażaków znajdował się na parkingu. Z żadnego z pojazdów nie wyciekły płyny silnikowe.

Funkcjonariusze z JRG zabezpieczyli miejsce zdarzenia, rozłączyli w uszkodzonych autach instalacje elektryczne i pomogli policjantom w wahadłowym kierowaniu ruchem na czas prowadzonych przez nich czynności. Volkswagena przesunięto poza jezdnię i uprzątnięto pozostałości po zderzeniu.

fot. PSP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.