Nowy Sącz: wypadek na Alejach Batorego. Dwie osoby w szpitalu

Dziś około godziny 15.15 obok kościoła "Kolejowego" na skrzyżowaniu Alei Batorego z ulicą Zygmuntowską w Nowym Sączu zderzyły się dwa samochody osobowe: Fiat Panda oraz Honda Civic. W wypadku brały udział trzy osoby, dwie z nich trafiły do szpitala.

wsb3

Jednym z pojazdów jechał sam kierowca, który mógł pozostać na miejscu zdarzenia. Drugim autem podróżowały natomiast dwie osoby i obie zostały przewiezione do szpitala.

- Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca, rozłączeniu instalacji elektrycznej w obu pojazdach, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych, przemieszczeniu za zgodą policji uszkodzonych pojazdów na pobocze oraz usunięciu z jezdni elementów powypadkowych - relacjonuje oficer dyżurny PSP w Nowym Sączu.

Na miejscu pracowała straż pożarna, policja i załoga dwóch karetek pogotowia ratunkowego. Ruch przez jakiś czas był utrudniony.

fot. 

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.