Nowy Sącz. Punkt informacyjny Krakowskiego Parku Technologicznego już otwarty (zdjęcia)

Nowy Sącz. Punkt informacyjny Krakowskiego Parku Technologicznego już otwarty (zdjęcia)

Krakowski Park Technologiczny oficjalnie otworzył dziś punkt informacyjny w Nowym Sączu. Od teraz każdy przedsiębiorca ma możliwość spotkania się z przedstawicielem KPT w budynku Sądeckiej Izby Gospodarczej przy ul. Zielonej 27. Co w praktyce oznacza to dla lokalnego środowiska przedsiębiorczego?

– Zależy nam na tym, by być bliżej firm, które rozwijają się lub chciałyby się rozwijać w ramach Polskiej Strefy Inwestycji na Sądecczyźnie. Pomagamy im w procesie inwestycyjnym, wspieramy i doradzamy. Co więcej, poprzez program Standardy Obsługi Inwestora wspieramy także samorząd lokalny w podnoszeniu jakości obsługi przedsiębiorców organizując szkolenia i oferując szereg usług doradczych. Tych działań jest na tyle dużo, że zdecydowaliśmy się na obecność w Nowym Sączu, by skrócić dystans i zdecydowanie ułatwić z nami kontakt – mówi Tadeusz Zaremba, prezes Krakowskiego Parku Technologicznego.

Otwarty w dniu dzisiejszym punkt to oferta nie tylko dla przedsiębiorców z powiatu nowosądeckiego, ale także gorlickiego, limanowskiego, nowotarskiego i tatrzańskiego. Krakowski Park Technologiczny poinformował, że jego przedstawiciel będzie dostępny w Nowym Sączu w każdy czwartek w godzinach pracy Sądeckiej Izby Gospodarczej. Tym przedstawicielem będzie Katarzyna Golec, rodowita Sądeczanka, która podczas dzisiejszej inauguracji nie ukrywała swojego zadowolenia z powierzonych zdań.

– Będę dla Państwa dostępna w każdy czwartek w godzinach 8.00 – 15.00. Wcześniej przebywałam w Krakowie, ale jakiś czas temu zdecydowałam się wrócić do Nowego Sącza. Kocham to miejsce i cieszę się, że będą mogła służyć pomocą względem lokalnych przedsiębiorców – mówiła Katarzyna Golec.

Czwartkowe spotkanie, które inaugurowało otwarcie punktu Krakowskiego Parku Technologicznego rozpoczęło się od przywitania gości i przemówienia wspomnianego wyżej prezesa Tadeusza Zaremby. Potem głos zabrała też Krystyna Sadowska, która pełni funkcję dyrektora działu obsługi inwestora przy Krakowskim Parku Technologicznym.

– Polska Strefa Inwestycji i proponowane w ramach tego programu ulgi podatkowe pokazują, że możliwość inwestowania jest w zasięgu ręki każdej grupy przedsiębiorców, co daje wszystkim równą szansę na rozwój i skalowanie swojego biznesu. Jednocześnie, co warto podkreślić, przywileje strefowe są coraz bardziej atrakcyjne dla małych i średnich przedsiębiorców – mówi Krystyna Sadowska.

Poniżej zdjęcia z dzisiejszego otwarcia nowosądeckiego punktu informacyjnego KPT.

 

Fot: Dawid Kulig

Czytaj także: Firma FAKRO najwierniejszym sponsorem Reprezentacji. Na konferencji zaprezentowano projekt „Polacy na Mundialach”

Share on twitter
Share on facebook