Nowy Sącz – Januszowa. Szukają aktorów i statystów do filmu akcji!

Nowy Sącz – Januszowa. Szukają aktorów i statystów do filmu akcji!

W szkole podstawowej w Januszowej odbędzie się w przyszłym tygodniu (27 listopada) casting filmowy do filmu „Zawód Policjant” w reżyserii Piotra Kotlarza. Film opowiada o dwóch funkcjonariuszach, którzy pełnią służbę na Śląsku. Wątek kryminalny przeplata się w filmowej opowieści z wątkiem miłosnym, a wszystkiemu towarzyszy duża dawka adrenaliny.

Casting odbędzie się w niedzielę, 27 listopada o godzinie 13., w szkole podstawowej w Januszowej. Zespół filmowy SOFNET AV-200  zrealizował większość zdjęć filmowych w Gliwicach. Pozostał jeszcze do nagrania końcowy etap filmu oraz jego finał, który odbędzie się w Nowym Sączu i w pobliskiej Januszowej. Z uwagi na dużą odległość od województwa śląskiego postanowiliśmy zorganizować osobny  casting, w miejscu realizacji, czyli na terenie Małopolski – tłumaczą organizatorzy.

Do filmu potrzeba aktorów drugoplanowych oraz statystów. Chodzi o osoby w średnim wieku, nastolatków oraz seniorów, a także statystów wcielających się w role funkcjonariuszy Policji i brygady antyterrorystycznej.

Każdy z uczestników będzie podczas castingu prezentował wybraną przez siebie etiudę aktorską – jedną z dostępnych do pobrania TUTAJ (w stopce strony). 

Więcej informacji na stronie www.Casting.Sofnet.pl

Czytaj też:

strzałka w dół

Muszyna rozważa futurystyczne parkingi. Samochody zabierze winda