Nowy Sącz. To zmniejszy korki? Zmiana organizacji ruchu

Nowy Sącz. To zmniejszy korki? Zmiana organizacji ruchu

korki, Nowy Sącz, Święta Wielkanocne, zmiana organizacji ruchu

Od kilku dni kierowcy poruszający się po nowosądeckich ulicach stoją w kilometrowych korkach. Powody są dwa: nałożenie się na siebie kilku remontów dróg w mieście m.in. ronda pod szpitalem oraz okres przedświąteczny. Żeby nieco usprawnić komunikację i ulżyć kierowcom dziś i jutro nastąpi zmiana organizacji ruchu.

Dziś o godzinie 16.30 został otwarty odcinek ulicy Nawojowskiej od skrzyżowania z ulicą Królowej Jadwigi do skrzyżowania z ulicą Kolejową. Jadąc ulicą Nawojowską można skręcić w ulicę Kolejową oraz Łukasińskiego, a w przeciwnym kierunku – w ulicę Królowej Jadwigi, Limanowskiego. Jest też możliwość jazdy ulicą Nawojowską w kierunku Rynku. Ponadto jadąc ulicą Królowej Jadwigi można skręcić w lewo w ulicę Nawojowską.

Jak informuje prezydent miasta Ludomir Handzel, jutro (15 kwietnia) około godziny 15.00 nastąpi otwarcie prawo-skrętu z ulicy Kilińskiego na most na ulicę Krańcową w kierunku Galerii Trzy Korony. Niestety jazda w przeciwnym kierunku nadal nie będzie możliwa. Ruch na kierunku Bulwar Narwiki-Kilińskiego w obydwie strony prowadzony jest bez zmian. Kierowcy poruszający się ulicą Śniadeckich, mogą kierować się do ulicy Długosza oraz w kierunku Bulwaru Narwiku.

Czytaj także: Idą święta. Na drogach w regionie będzie więcej policyjnych patroli i kontroli

Fot. Kinga Nikiel-Bielak 
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.