Prezes Sandecji zaprezentowany: „Postawimy na młodych” [Zdjęcia]

Prezes Sandecji zaprezentowany: „Postawimy na młodych” [Zdjęcia]

Dziś w siedzibie klubu przy Kilińskiego zgromadzonym dziennikarzom oficjalnie zaprezentował się nowy prezes „Biało-czarnych” Artur Kapelko. Pracę w Sandecji 46-latek rozpoczął już 1 maja zastępując na tym stanowisku Tomasza Michałowskiego.

Artur Kapelko był otwarty na dyskusje z przedstawicielami mediów rzeczowo odpowiadając na ich pytania.

Postawimy na młodych. Będziemy nadal współpracować z działem młodzieżowym, by wprowadzać do pierwszego zespołu zawodników z DNA Sandecji – nie ukrywał.

Zobacz również: LATEM SANDECJĘ OPUŚCI WIELU PIŁKARZY? – SZUREK NA SPORTOWO [WIDEO]

W kwestii finansów prezes nowosądeckiego klubu stwierdził, że potrzeba wzmocnienia fundamentów Sandecji, co nie jest rzeczą niewykonalną.

Każdy klub chce rozwoju i tak jest z Sandecją. Jestem optymistycznie nastawiony, co do pracy w Nowym Sączu, do stawiania czoła wyzwaniom – przyznał.

Dzisiaj stadion „Biało-czarnych” wizytowali prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel i wiceprezydent Artur Bochenek. Prezes powiedział, że nowy obiekt dla klubu to wyzwanie zarówno dla Sandecji, jak również dla miasta. Poruszył także kwestię ruchów kadrowych.

Czytaj również: SIATKARKI SZWECJI I AUSTRALII TRENOWAŁY W HALI MOSIR [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Czeka nas okres wytężonej pracy. Przed nami czas podsumowań. Wynik sportowy jest dobry. Teraz czekają nas działania transferowe. Niektórzy piłkarze odejdą z klubu, inni do niego przyjdą – powiedział Kapelko.

Pochylimy się nad kontraktami tych zawodników z obecnej kadry, którym kończą się kontrakty. Większość powinna jednak zostać w Sandecji – dodał.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. R.Szurek