,,Mów do mnie sercem / Albo wcale nie mów nic”. Kolejny singiel Sebastiana Atramenta

,,Mów do mnie sercem / Albo wcale nie mów nic”. Kolejny singiel Sebastiana Atramenta

Mów, ale tylko gdy serce podpowiada ci słowa…inaczej po prostu zamilknij. To przesłanie jakie przekazuje słuchaczom Sebastian Atrament w swoim drugim singlu zapowiadającym nową płytę. ,,Mów do mnie sercem” pozostaje utrzymany w rock-and-roll-owo-popowym stylu.

,,Mów do mnie sercem” to drugi singiel z zapowiadanej solowej płyty artysty. Sebastian Atrament w klimatycznym teledysku przedstawia się nam  jako uliczny grajek, który w podziemnym tunelu przyciąga swoją grą przechodniów, którzy podobnie jak słuchacz, już po chwili razem z nim wyklaskują rytm piosenki.

W tym utworze artysta przedstawia prostą, a zarazem niebanalną myśl: mów, gdy słowa dyktuje ci serce, w innym wypadku lepiej zamilknij. Świat już jest wypełniony bezsensowną ,,gadaniną”, pustymi słowami, zmieniającymi się w szum wokół naszych uszu. Artysta pragnie zatrzymać nas na chwilę i pokazać, że słowa wcale nie muszą znaczyć nic. ,,Czy słowa znaczą coś/ Gdy płyną z samych warg /Więc sercem do mnie mów/ Tym sercem maluj świat” słyszymy w ostatniej zwrotce piosenki.

Nasze słowa mają moc. Możemy nimi, jak zaznacza – malować świat, burzyć go i tworzyć na nowo. Dlatego mówmy sercem, mówmy tak, aby z tego coś wyniknęło. Nie twórzmy białego szumu z naszych słów.

O pierwszym singlu ,,Byle ciebie mieć” pisaliśmy TUTAJ.

Płyta ukaże się już niebawem.

 

fot. nadesłane materiały promocyjne

Czytaj też:

Właściciel „Miasteczka Multimedialnego” obiecuje: w lutym lub w marcu dowiemy się co dalej

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama