Właściciel „Miasteczka Multimedialnego” obiecuje: w lutym lub w marcu dowiemy się co dalej

Właściciel „Miasteczka Multimedialnego” obiecuje: w lutym lub w marcu dowiemy się co dalej

miasteczko multimedianlne, Nowy Sącz, co dalej

Za około trzy – cztery miesiące powinniśmy wiedzieć w jaki sposób zostanie zagospodarowany budynek Miasteczka Multimedialnego. Taką informację usłyszeliśmy dzisiaj od nowego właściciela nieruchomości.

Biznesmen nie chce rozmawiać z mediami. Nie chce też zdradzać szczegółów swoich planów co do obiektu Z pozyskanych przez nas informacji wynika, że pomysł na zagospodarowanie obiektu ma być owiany tajemnicą przynajmniej do lutego lub marca. Właściciel nieruchomości w rozmowie z nami ujawnił jedynie, że wiadomość o formie spożytkowania obiektu przekaże opinii publicznej prezydent Ludomir Handzel. Ten zaś przyznał w rozmowie z naszą redakcją, że dopiero spodziewa się spotkania z nowym właścicielem Miasteczka Multimedialnego.

– Jesteśmy umówieni na spotkanie. Miasto nie jest właścicielem obiektu. Dla mnie to zaskoczenie, że to ja miałbym informować o tym w jaki sposób obiekt zostanie zagospodarowany – mówi prezydent Ludomir Handzel.

Przypomnijmy. Miasteczko Multimedialne, znane także jako MMC Brainville, doczekało się nowego nabywcy po kilkunastu przetargach. Jak informował na antenie Radia Kraków Witold Kadłuczka (syndyk masy upadłościowej), w licytacji do której przystąpiło łącznie czterech oferentów, obiekt sprzedano ostatecznie za kwotę 13 mln 900 tys. złotych.

pierwsi

Czytaj także: Katarzyna Bonda: „Dziękuję Nowy Sącz. Wyjazd w te tereny zainspirował mnie i wzruszył” [ZDJĘCIA]

Fot: www.paih.gov.pl

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama