Młodzi strażacy z Binczarowej najlepsi na boisku

W VIII Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Powiatu Nowosądeckiego „Orlik 2021″ wzięło udział dwustu młodych strażaków. Najlepsza okazała się MDP z Binczarowej.

Sportowe zmagania strażaków odbyły się w sobotę (21 sierpnia) na boisku w Jazowsku. Uczestnikom nie brak było ducha walki. Finalnie zwyciężyła Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Binczarowej. Na drugim stopniu podium stanęła MDP z Obidzy, na trzecim MDP z Obidzy, a tuż za podium znalazła się MDP z Maszkowic.

 

– Cieszy mnie, że jesteście w tak świetnej formie i gracie fair play. To ważne zarówno na boisku, jak i w życiu. Gratuluję wszystkim drużynom, które wzięły udział w turnieju, a szczególnie tym, które zwyciężyły – mówił do zawodników starosta Marek Kwiatkowski.

Nagrody dla uczestników zakupiono ze środków Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu. Młodym strażakom kibicowali także: przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec oraz st. bryg. Paweł Motyka – zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu i jednocześnie prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP.

Fot. Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu/
Maria Olszowska 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.