Grybów. Blisko pół miliona złotych za remont budynku warsztatów Zespołu Szkół Zawodowych

Grybów. Blisko pół miliona złotych za remont budynku warsztatów Zespołu Szkół Zawodowych

W budynku warsztatów Zespołu Szkół Zawodowych w Grybowie wymieniane są m.in. okna i grzejniki. Dodatkowo zostaną docieplone stropy i ściany. Koszt robót sięga blisko pół miliona złotych.

Rok szkolny za nieco ponad tydzień. Prace związane z termomodernizacją mają zakończyć się w połowie września. Jak zapewnia dyrektor ZSZ w Grybowie Lesław Tarasek, po rozpoczęciu roku szkolnego, uczniowie będą mogli bez problemu się uczyć, ponieważ roboty od strony placu szkolnego będą już zakończone.

 

– W ramach projektu w całości finansowanego z budżetu Powiatu Nowosądeckiego zostaną wymienione okna, zrobiona pionowa izolacja fundamentów i wymiana grzejników, a także docieplenie ścian i stropów. Chcemy zdążyć ze wszystkim przed zimą – zadeklarował wicestarosta nowosądecki Antoni Koszyk.

Koszt termomodernizacji pochłonie 460 tysięcy złotych. To nie jedyna inwestycja w ostatnim czasie związana z ZSZ w Grybowie. W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła się budowa boiska sportowego obok szkoły. Zakończono ją w miesiąc. O tym informowaliśmy —>TUTAJ. 

Fot. Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu 

Share on twitter
Share on facebook