Michał Kulik, iluzjonista z Nowego Sącza oczarował jury w Mam Talent

Znikające piłeczki, pojawiające się znikąd pomarańcze, czy melon wyczarowany z kapelusza? Dla Michała Kulika to żaden problem. Iluzjonista pochodzący z Nowego Sącza oczarował jury i publiczność podczas swojego występu w programie Mam Talent.

Odcinek z udziałem Michała wyemitowany został w sobotę (15 września) w TVN. Trudno było oprzeć się urokowi 26-latka, który w humorystyczny sposób zaprezentował “najstarszy trik w historii iluzji”.

Mężczyzna pochodzi z Nowego Sącza, a od kilku lat mieszka w Krakowie. Organizuje największe w Polsce spotkania i szkolenia dla iluzjonistów, choć jest samoukiem w tej dziedzinie. Jego przygoda zaczęła się od prostych sztuczek z kartami, z czasem zaczął występować na krakowskim rynku. Teraz kilka godzin dziennie poświęca na szlifowanie swoich umiejętności. Występuje też na prywatnych i firmowych imprezach, ale czasem można spotkać go jak dawniej, wykonującego sztuczki na ulicach Krakowa.

– Pracowałem przez dwa lata jako kurator w sądzie w Krakowie. W tym samym czasie zacząłem zajmować się iluzją i robić tyle pokazów, że stwierdziłem: “wiem, że to jest to”. Rodzice, jak o tym usłyszeli, to się za głowę złapali. Babcia powiedziała, że przynoszę wstyd rodzinie, ale po jakimś czasie zrozumieli, że to jest to, co kocham i od trzech lat mnie całkowicie wspierają – zdradza sądeczanin.

Występ Michała w programie Mam Talent, który w całości można obejrzeć TUTAJ, oczarował wszystkich jurorów. Iluzjonista usłyszał trzy razy TAK i tym samym dostał się do kolejnego etapu telewizyjnego show.

– To było kompletne, przemyślane w każdym momencie, takie dojrzałe, twoje mini show. Myślę, że to jest właśnie najważniejsze, że jesteś profesjonalny w tym, co robisz – komentował występ Agustin Egurrola, jeden z jurorów. – Wspaniały chłopak – stwierdziła Agnieszka Chylińska.

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w dalszych etapach programu!

fot. screen programu TVN

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.