Gessler, Amaro, Scheller i wiele innych gwiazd już wkrótce w Rytrze!

Już wkrótce w Rytrze pojawią się najwybitniejsze osobowości świata polskiej gastronomii, jak Wojciech Modest Amaro, Magda Gessler, Karol Okrasa, Kurt Scheller, czy Ewa Wachowicz, a także gwiazdy show businessu, politycy i biznesmeni. To tam 26 października w Willi Poprad odbędzie się uroczysta gala i oficjalne wręczenie nagród Poland 100 Best Restaurants 2018 – akcji, która pozwala na wyłonienie stu najlepszych restauracji w Polsce.

Poland 100 Best Restaurants to zarówno ekskluzywny przewodnik po polskiej gastronomii, w którym prezentowane są zdjęcia i opisy stu zwycięskich lokali, jak i całoroczna akcja ich rekomendacji.

– Każda z restauracji, która znajdzie się na liście Poland 100 Best Restaurants 2018 jest inna, nieporównywalna, wspólnie jednak dają pojęcie o tym, czym jest polska gastronomia – przekonują organizatorzy.

Jest to jedyny w Polsce projekt o takim zasięgu i prestiżu. Do tegorocznej, VIII edycji zgłosiło się 1321 lokali z całej Polski.

– Na ocenę i końcowy wynik składają się: ocena restauracji przeprowadzona przez ankieterów wśród klientów odwiedzających daną restaurację, ocena poprzez stronę internetową, głosowanie SMS, głosowanie poprzez Facebook oraz ocena inspektorów przeprowadzona podczas badania Mystery Shopping – informują organizatorzy.

Najlepsze restauracje wybierane są według kilku kryteriów, ale najważniejsze z nich to: ,,absolutna doskonałość w kuchni” oraz ,,przyjazny personel”. Nagrody przyznaje się w kategoriach Najlepsza Restauracja w Polsce oraz Najlepsza Karczma w Polsce w trzech grupach: Award of Excellence – jeden widelec, Best of Award of Excellence – 2 widelce oraz Grand Award – 3 widelce.

Oficjalne zakończenie akcji i wręczenie nagród Poland 100 Best Restaurants 2018 odbędzie się podczas uroczystej Gali w Willi Poprad w Rytrze 26 października.

Jak zdradzają organizatorzy: podobnie jak w latach ubiegłych na Gali pojawią się najwybitniejsze osoby związane z polską gastronomią m.in. Wojciech Modest Amaro, Magda Gessler,  Robert Sowa, Maciej Nowak, Joseph „Józek” Seeletso, Ewa Wachowicz, gwiazdy programów kulinarnych Top Chef oraz MasterChef, gwiazdy ze świata show businessu, ludzie polityki i biznesu oraz media.

Więcej na temat Poland 100 Best Restaurants przeczytasz TUTAJ.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.