Mega-trans-formy przyjaciela Limanowej [GALERIA]

Bogusław Juszkiewicz, Limanowa

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI. W swojej twórczości porusza tematy związane z pejzażem industrialnym oraz figuracją budowli maszyn i urządzeń elektrycznych traktowanych jako formy abstrakcyjne. Brał udział w ponad 50 wystawach zbiorowych w kraju, Niemczech i na Słowacji. W ramach projektu Genialni Lokalni Globalni Stowarzyszenia Dobre w Nowym Sączu, prace Bogusława Juszkiewicza można obejrzeć i na naszych łamach.

Bogusław Juszkiewicz – art. malarstwo:

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuk Plastycznych. Jest twórcą cyklu obrazów: „Mega-trans-formy”, „Iluminacja”, „Kraków” i „Energia”. W swojej twórczości porusza tematy związane z pejzażem industrialnym oraz figuracją budowli maszyn i urządzeń elektrycznych traktowanych jako formy abstrakcyjne. Brał udział w ponad 50 wystawach zbiorowych w kraju, Niemczech i na Słowacji. Tworzy też rzeźby tematyczne, których materiałem jest gips, papier, tkanina, styropian. Należy do do grupy COLLECTIF MONARCHS, gdzie prezentuje swoje prace. Jego dzieła są umieszczone również w ARTIPEDII Fire Art Global network. Uczestnik Międzynarodowego Przeglądu Sztuki Współczesnej KIODYGRESY II oraz Międzynarodowego Przeglądu Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, gdzie prezentował tryptyk 3×50 „Światło w Przestrzeni”. Za swą działalność artystyczną odznaczony: Srebrną Odznaką Honorową Województwa Małopolskiego – Krzyż Małopolski oraz Medalem „Przyjaciel Miasta Limanowa”.

Swoje prace prezentuje na Facebooku: Bogusław Juszkiewicz.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu: e-mail [email protected]; tel.60616514

Bogusław Juszkiewicz

Fot. Arch. artysty

Czytaj również: Być jak Danuta Szaflarska! Pokaż światu swoją twórczość oraz Rzeźbiarz samouk od aniołów; 17-latka walczy z guzem mózgu, terapią dla niej są grafiki; Tworzy od podstawówki. Zobacz galerię prac L. Kuźmy; Natchnienie do życia Renaty Kaczorowskiej; Jej kolekcje podziwiali w Londynie; Albożyki – czyli radosna twórczość na emeryturze

Logo Małopolska

Projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.