Marta Mordarska nową dyrektorką Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju

Marta Mordarska nową dyrektorką Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju

Radna ubiegłej kadencji Sejmiku Województwa Małopolskiego Marta Mordarska została dyrektorką  Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju. Była szefowa Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na tym stanowisku zastąpi Tomasza Klimka. 

Informację w tej sprawie przekazał burmistrz Krynicy-Zdroju Piotr Ryba. Stało się to tuż po jego zaprzysiężeniu. Po uroczystej sesji rady gminy powołał na swojego zastępcę Pawła Maślankę. To nie jedyne decyzje, jakie zapadły w krynickim magistracie po oficjalnym rozpoczęciu nowej kadencji.

,,Następnie z funkcji dyrektora Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju został odwołany Tomasz Klimek, a nową osobą pełniącą obowiązki dyrektora Centrum Kultury została była radna Województwa Małopolskiego Marta Mordarska” – relacjonował na swojej oficjalnej stronie burmistrz Krynicy-Zdroju Piotr Ryba.

W ubiegłym roku Marta Mordarska rozstała się z PFRON-em, o czym informowaliśmy w artykule: Sądeczanka Marta Mordarska nie jest już dyrektorem PFRON. Szefowa funduszu była także radną sejmiku.

Fot. Adrian Maraś

Reklama