Łukasz „Boom Boom” Pławecki mistrzem świata! Nokaut Włocha w 1. rundzie!

32-letni sądecki wojownik Łukasz Pławecki, reprezentant Halnego Nowy Sącz na dzisiejszej gali HFO Spartan Night w Jaśle pokonał w walce wieczoru 23-letniego Włocha Gianlucę Costę Cesariego.

wsb3

Pojedynek zaplanowany na pięć rund zakończył się już w pierwszej! Pławecki wyprowadził kilka mocnych sierpowych, Włoch trzykrotnie leżał na deskach. Sądeczanin od pierwszych sekund ruszył do ataków i jego rywal właściwie nie bardzo wiedział co się dzieje. „Boom Boom” atakował raz po raz, nie dawał mu chwili wytchnienia. Sędzia w końcu został zmuszony zakończyć ten pojedynek. Łukasz Pławecki zasłużenie zdobywa pas mistrza świata Federacji WFMC!

Czytaj również: SUROWA KARA DLA SANDECJI OD KOMISJI LIGI!

- Nie czułem jakiejś osobistej agresji do przeciwnika. Gdy wrócił do siebie, ja po prostu wróciłem do ataków – tłumaczył przed kamerami TVP Sport Pławecki.

Pytany o najbliższą przyszłość odparł:

- Mam wiele planów, mam gdzie walczyć. Robię to, co lubię. Do zobaczenia niebawem! - podsumował wojownik z Nowego Sącza.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. screen TVP Sport

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.