Limanowa. Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarzy

Jak pisaliśmy TUTAJ, od dziś do 2 listopada w okolicy pięciu nowosądeckich cmentarzy obowiązują zmiany w organizacji ruchu. Podobnie jest w Limanowej. Najwięcej zmian obowiązywać tam będzie 1 listopada.

Od 29 października do 2 listopada ze względu na wzmożony ruch pieszych wyłączona z ruchu będzie cała ulica Szwedzka w Limanowej. Natomiast w dzień Wszystkich Świętych (1 listopada) zamknięty będzie też odcinek ulicy Księdza Kazimierza Łazarskiego od skrzyżowania z ul. Mordarskiego do skrzyżowania z ul. Szwedzką.

Jak informują przedstawiciele Urzędu Miasta Limanowa – ,,od ul. Płk. Jońca w kierunku ul. Księdza Łazarskiego można będzie dojechać do wysokości parkingu prywatnego za mostkiem, a dalszy odcinek tej drogi do skrzyżowania z ul. Szwedzką będzie zamknięty dla ruchu pojazdów”.

1 listopada utrudnienia pojawią się również na ulicy Bronisława Czecha. Ruch odbywać się będzie tam od ul. Krakowskiej do skrzyżowania z ul. Owocową, a dalszy odcinek zostanie zamknięty dla pojazdów. Z kolei od strony ul. Grunwaldzkiej będzie można dojechać do skrzyżowania z mostem obok Cmentarza Komunalnego, a z dalszego fragmentu ulicy będą mogli korzystać wyłącznie piesi.

mapka: Miasto Limanowa

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.