27 osób ukaranych za nielegalne wyścigi

27 osób ukaranych za nielegalne wyścigi

Policjanci z Limanowej nie odpuszczają w walce z miejscowymi ,,rajdowcami” i po raz kolejny biorą ich eskapady pod lupę. W świąteczny weekend ujawniono aż 30 wykroczeń oraz zatrzymano trzy dowody rejestracyjne.

W świąteczny weekend policjanci mieli ręce pełne roboty. Podczas rutynowych działań kontrolno-prewencyjnych przyjrzeli się uważnie kierowcom, którzy poprzez drifty czy organizowanie nielegalnych wyścigów stwarzają zagrożenie na drogach. W czasie tych działań odnotowano 30 wykroczeń. Z tej liczby 27 osób ukaranych zostało mandatem. W trzech przypadkach funkcjonariusze zatrzymali kierowcom dowody rejestracyjne.
To nie pierwsza taka sytuacja na ulicach Limanowej, a przede wszystkim w rejonie parkingów na ul. ul. Bronisława Czecha i Zygmunta Augusta. W marcowy weekend 23-24 marca policjanci zanotowali 24 wykroczenia, a mandatem ukarali 14 osób, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Funkcjonariusze KPP w Limanowej zapowiadają, że podobne działania będą kontynuowane w przyszłości i jednocześnie apelują do kierowców o rozwagę i ostrożność.

Czytaj też:

Świat stanął na głowie, czy spełniały się marzenia? 1 kwietnia po sądecku

Reklama