Beata Szydło ponownie w Nowym Sączu

Beata Szydło ponownie w Nowym Sączu

Pozostało jedynie pięć dni do wyborów samorządowych. Gorączka kampanijna trwa. Do Nowego Sącza przyjeżdża europoseł Beata Szydło, by poprzeć kandydatkę PiS na prezydenta miasta Iwonę Mularczyk oraz innych ubiegających się o władzę w regionie. Tematem będą również ,,nadużycia ze strony konkurencyjnych list”.

Spotkanie mediów z byłą premier Polski rozpocznie się w środę o godzinie 11:00 na nowosądeckim rynku. Trzy godziny później – w Tarnowie, a o 15.30 w Wieliczce. To druga wizyta europoseł w Nowym Sączu w ostatnim czasie. W mieście gościła także 4 lutego. Wówczas Beata Szydło podkreślała, że podczas ostatnich wyborów parlamentarnych Prawu i Sprawiedliwości zaufało ponad 7 milionów Polaków, a to oznacza, że wspólnie można w obecnej sytuacji  zrobić dużo dobrego.

– Już bardzo niedługo możemy pokazać, że wolni Polacy ponownie zwyciężą, że idziemy po kolejne zwycięstwo. Czekają nas wybory w naszych małych ojczyznach, a potem do parlamentu europejskiego. W Małopolsce niejednokrotnie pokazaliśmy, jak się zwycięża. Polska potrzebuje rządu, który będzie dbał o bezpieczeństwo Polaków, o suwerenności kraju w Unii Europejskiej, nie jest to rząd Tuska – mówiła wówczas była premier rządu.

Czytaj także: Zabrał banery w ,,depozyt”. Sprawca przyłapany i co dalej? [FILMY]

Fot. Adrian Maraś 

WYBORY 2024

REPERTUAR KINA SOKÓŁ

Reklama