Kolejny sukces zawodniczek i zawodników krynickiego Arcusa

Zawodniczki i zawodnicy taekwondo z klubu Arcus z Krynicy-Zdroju wrócili z czterema medalami z Międzynarodowego Turnieju Nadziei Olimpijskich CEFTA. Zawody odbyły się w sobotę (9 listopada) w Bełżycach.

wsb3

W turnieju startowało niemal 150 kadetów z 26 klubów z Polski, Czech i Słowacji, a wśród nich czołówka polskich i zagranicznych zawodników. Dyrektorem zawodów z ramienia Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego był Prezes Arcusa, Członek Zarządu PZTO Jarosław Jarząb.

- Piątka zawodników Krynickiego klubu przywiozła łącznie cztery medale: jeden złoty, jeden srebrny i dwa brązowe. Na najwyższym stopniu podium stanął tegoroczny Mistrz Polski Bartłomiej Horoszko uczeń 7 klasy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Krynicy. Drugie miejsce wywalczyła Weronika Zaprzałka. Brązowe medale zdobyli: Piotr Domiter oraz Wiktoria Hojniak - informują przedstawiciele klubu Arcus.

O poprzednich sukcesach zawodniczek i zawodników z krynickiego klubu pisaliśmy TUTAJ.

Kolejna okazja do zaprezentowania umiejętności podopiecznych Arcusa już wkrótce. W najbliższy weekend najmłodsi będą walczyć o zwycięstwo w Koszycach, a za niespełna trzy tygodnie krynickich zawodników czeka start w Pucharze Polski w Olsztynie.

fot. UKS ARCUS KRYNICA-ZDRÓJ

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.