Neo-Nówka już w sobotę w Nowym Sączu. To ostatnia szansa na zdobycie biletów

Już w tym tygodniu do Nowego Sącza zawita kabaret Neo-Nówka. Grupa zaprezentuje swój najnowszy program, czyli ,,Żywot Mariana”, w humorystyczny sposób obrazując życie statystycznego Polaka. Chciałbyś obejrzeć występ? To ostatnia szansa, by zdobyć podwójną wejściówkę za darmo.

Kabaret Neo-Nówka wystąpi w najbliższą sobotę, 16 listopada o godzinie 16:00 w Hali MOSiR przy ulicy Nadbrzeżnej w Nowym Sączu.

Co zrobić, by mieć szansę na otrzymanie podwójnego zaproszenie na to wydarzenie? Wystarczy, że znajdziesz na naszym fanpage’u na Facebooku post dotyczący konkursu i w komentarzu pod nim napiszesz, jaki jest stereotypowy Polak.

Będziemy też wdzięczni za ,,polubienie” posta i udostępnienie go na swoim profilu.

Komentarze można dodawać do jutra do godziny 20:00 (12 listopada). Później wybierzemy najciekawszą i najbardziej kreatywną naszym zdaniem odpowiedź, a jej autor lub autorka otrzyma zaproszenie dla siebie i osoby towarzyszącej na występ kabaretu Neo-Nówka w Nowym Sączu.


Neo-Nówka to kabaret założony w 2000 roku przez grupę wrocławskich studentów. Początkowo działał pod nazwą To-Niemy. Obecnie w skład kabaretu wchodzą: Roman Żurek (założyciel i autor tekstów), Michał Gawliński oraz Radosław Bielecki.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.