Kickboxing. Sądeczanie trenują w Tajlandii

Trio reprezentantów Halnego Nowy Sącz trenuje w Tajlandii. Mowa o Kamilu Janiku, Bartoszu Zającu i młodym gniewnym 12-letnim Miłoszu Dąbrowie, którzy przygotowują się do czekających ich walk. Sądeczanie poznają tajniki Muay Thai.

KorzennaW2020

- Jesteśmy dumni z tego, że nasi zawodnicy rozwijają swoją sportową pasję i podróżują po całym świecie. Już wkrótce zaprezentują swój mistrzowski kunszt podczas kolejnej gali HFO, która odbędzie się 13 grudnia w Rzeszowie – informuje Halny.

Czytaj również: RADOSŁAW KANACH Z SANDECJI: „TA DOBRA GRA PRZYJDZIE”

Treningi odbywają się po dwa razy w ciągu dnia. - Pierwszy trening miał miejsce w klubie Muay Thai Singpatong Sitnumnoi, gdzie zawodnicy wykonywali mocne tarcze. W trakcie drugiej jednostki treningowej biegali przez godzinę po plaży w celu poprawy aktualnej wydolności. Dnia jutrzejszego czeka ich ostry wycisk w najlepszym tajlandzkim klubie Tiger Muay Thai. Jeżeli chcecie zobaczyć jak trenują nasi zawodnicy zachęcamy do obserwowania ich na Instagramie – można przeczytać na łamach strony internetowej klubu.

WIĘCEJ 

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. Halny archiwum

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.