Karolina Szczurowska i dziewczyny z DSM zaprezentowały ,,Matkę”

O Karolinie Szczurowskiej, młodej wokalistce z Limanowszczyzny zrobiło się głośno, gdy w 2018 roku wystąpiła w muzycznym show TVP2 – The Voice Kids. Nastolatka nie tylko śpiewa, ale też komponuje muzykę i pisze teksty do swoich utworów. Tym razem stworzyła piosenkę dla Dziewczęcej Służby Maryjnej Diecezji Tarnowskiej.

Karolina należała dawniej do grupy DSM. Utwór pt. ,,Matka” wykonuje wraz z Izabelą Rymanowską przy wsparciu chórku w składzie: Kinga Jelito, Kinga Mróz, Daria Mucha i Donata Zielińska.

Teledysk do utworu Karoliny, powstał dzięki Synaj.tv, czyli młodzieżowemu medium internetowemu i miał swoją premierę w ubiegły piątek w programie Westerplatte Młodych telewizji Trwam. Później pojawił się także w serwisie YouTube (do obejrzenia poniżej).

Przypomnijmy, że niedługo po udziale w The Voice Kids, Karolina Szczurowska wypuściła na świat swój pierwszy autorski utwór, czyli ,,Uwierz mi”. W czerwcu 2018 roku w sieci pojawił się drugi oficjalny klip mieszkanki Przenoszy w gminie Dobra. O premierze ,,Ponad wszystko” pisaliśmy TUTAJ. Obecnie nastolatka pracuje nad swoją debiutancką płytą.

film: Youtube – Synaj.tv, fot.: screen teledysku

Czytaj też:

Nowy Sącz będzie miejscem akcji thrillera „Chłopcy, których kochano za mocno”

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.