Młoda artystka z Limanowszczyzny idzie jak burza. Zobacz film

Dzisiaj w sieci ukazał się nowy teledysk Karoliny Szczurowskiej. To już drugi oficjalny klip uczestniczki pierwszej, polskiej edycji programu The Voice Kids. Tym razem osnuta mgłą młoda piosenkarka przekonuje, jak ważna jest osoba, która będzie z nami ,,Ponad wszystko”.

Muzyka jest w życiu Karoliny od zawsze. Mieszkanka Limanowszczyzny gra na skrzypcach, gitarze, ukulele i pianinie. Udział w programie The Voice Kids był jednym z wielu sukcesów nastolatki i kolejnym krokiem w drodze do muzycznej kariery. Choć dziewczyna sporo czasu poświęca nauce, a w przyszłości chciałaby zostać lekarzem, to w wolnych chwilach komponuje muzykę i pisze teksty.

To właśnie Karolina jest autorką słów do swojej najnowszej piosenki.

Utwór „Ponad wszystko” opowiada o tym jak bardzo w życiu jest nam potrzebna osoba, która podniesie i powie „jestem”, gdy życie stawia na naszej drodze przykre znajomości, rzeczy. Dzięki tej osobie jesteśmy w stanie wstać i iść dalej, nabrać nadzieję na lepsze jutro. Szukajmy wiec w życiu wszyscy właśnie takich osób, a nie tych, którzy będą czekać tylko, aż się potkniemy – czytamy w opisie teledysku.

Nowy klip obejrzeć można można na kanale ZION TV w serwisie Youtube. Zobaczcie poniżej i napiszcie nam, co sądzicie.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.