Już jest pierwszy teledysk Karoliny Szczurowskiej, naszej gwiazdy z The Voice Kids! [film]

Ukazała się pierwsza autorska piosenka Karoliny Szczurowskiej. Dziewczyna zachwyciła swoim głosem jurorów i publiczność programu The Voice Kids, a teraz czaruje internautów w swoim teledysku. “Uwierz mi” śpiewa nastolatka zadziwiając wspaniałym głosem oraz hipnotyzującym spojrzeniem.

Wczoraj mieliśmy okazję zobaczyć krótką zapowiedź teledysku, a teraz już możemy oglądać jego pełną wersję.

Karolina sama napisała słowa i skomponowała muzykę do piosenki, która nosi tytuł “Uwierz mi”. Klimatyczny utwór opowiada o miłości, być może nie do końca spełnionej.

W teledysku zagrali Maciek i Bernadeta, a sceny kręcone były w najbardziej urokliwych miejscach Krakowa.

“Udało się, jest już premiera! Kolejne marzenie spełnione. Dziękuje wszystkim, którzy pomogli mi się spełnić. Kiedyś myślałam, że to niemożliwe, że ta piosenka kiedyś ujrzy światło dzienne, ale udało sie! Piosenka jest o miłości, mam nadzieję, że się wam spodoba! Jest w pełni moja, to się liczy. ‘Uwierz mi’ marzenia się spełniają!” – napisała Karolina na swoim profilu na facebooku.

Karolina Szczurowska mieszka w Przenoszy w gminie Dobra na Limanowszczyźnie. Czas wolny od nauki poświęca na śpiewanie, pisanie własnych piosenek i muzyki. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła jako 3,5-letnia dziewczynka, kiedy to pojawiła się na zajęciach w pracowni muzycznej “Triolki” w Rabce-Zdroju. Dziewczyna gra na skrzypcach, gitarze, ukulele i pianinie i choć w przyszłości chciałaby zostać lekarzem, to nie wyobraża sobie życia bez muzyki.

Udział w programie The Voice Kids był jednym z wielu sukcesów Karoliny i odważnym krokiem w drodze do muzycznej kariery. Mimo tego, że nastolatka odpadła na etapie “bitew”, to udało się jej podbić serca widzów i w opinii wielu była najlepsza.

Teraz dziewczyna udowadnia, że można wziąć sprawy w swoje ręce i nie potrzeba zwycięstwa w programie, by wydać oficjalny autorski singiel. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Teledysk oglądać można na kanale ZION TV w serwisie Youtube. Zobaczcie poniżej i podzielcie się swoimi wrażeniami!

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.