Kandydat SLD do Parlamentu Europejskiego rozpoczął kampanię w Nowym Sączu

Andrzej Szejny- wiceprzewodniczący SLD rozpoczął kampanię wyborczą w Nowym Sączu. Jedyny kandydat środowisk lewicowych na liście Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego będzie startował z miejsca nr 3. 

Renault2

- Miałem swoje biura praktycznie we wszystkich powiatach i pracowałem również dla Nowego Sącza. Jestem z tego bardzo dumny i dlatego dzisiaj mam odwagę ubiegać się o poparcie sądeczan i sądeczanek, bo byłem posłem bardzo aktywnym - powiedział podczas konferencji prasowej Andrzej Szejny

Jak dodał, jego program jest proeuropejski i będzie robił wszystko, aby uchronić nasz kraj przed wyjściem z UE do czego - jego zdaniem - może doprowadzić polityka PiS.

Wśród propozycji kandydata znalazły się postulaty dotyczące praw pracowniczych i płacy minimalnej na poziomie 2 700 złotych. Nie zabrakło również miejsca dla problemu  trasy -"Sądeczanki", której temat wraca jak bumerang przy każdych wyborach oraz kwestii smogu. Polityk SLD zapewnia, że wie jak pozyskać środki unijne z funduszu modernizacyjnego na poprawę stanu powietrza w Nowym Sączu.

- Zamierzam znowu otworzyć biuro w Nowym Sączu, które będzie wspierało mieszkańców - dodał

Jak dodał  - deklaruje również współpracę z samorządowcami innych ugrupowań politycznych.

-Tam gdzie jest atmosfera proeuropejska i mądrość, tam będę zawsze do dyspozycji, bo nie możemy dopuścić do tego żebyśmy tak jak Brytyjczycy zbyt późno zrozumieli jak wielką wartością jest przynależność do Europy i jak wielką stratą jest z niej wyjść- mówił Szejny.

 

 

 

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.