Już w sobotę muzyczny wieczór dla Bartka Tobiasza

16-letni Bartek z Nowego Sącza każdego dnia udowadnia sobie i całemu światu, że mimo fizycznego cierpienia można nie tracić humoru. Nastolatek z determinacją walczy o to, aby znów stanąć na nogach. Już jutro możemy mu w tym pomóc, a przy tym świetnie spędzić wieczór, a nawet noc.

Impreza charytatywna organizowana przez fundację Garda odbędzie się w klubie Fabryka, zlokalizowanym przy nowosądeckim rynku. Na scenie pojawią się Maniek i Bartez, Sara Kociołek, Michał Szczygieł i Eva Novel.

,,Muzyczny wieczór dla Bartka” rozpocznie się o godzinie 20:00. Wstęp kosztuje 10 zł, a dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie na rehabilitację 16-latka.

Bartosz Tobiasz pokonał nowotwór, który w wakacje zaatakował jego kręgosłup. Wciąż jednak walczy o powrót do sprawności. Czeka go długa i trudna droga. Nadal jest sparaliżowany od pasa w dół. Porusza się na wózku. Wierzy, że znów stanie na nogi i robi wszystko, aby tego dokonać. Więcej na temat choroby nastolatka TUTAJ.

Niestety powrót do sprawności będzie długi i kosztowny. Już wkrótce skończy się rehabilitacja realizowana w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia i chłopak będzie musiał zapisać się na prywatne, płatne zajęcia. Bartek potrzebuje też specjalistycznego sprzętu oraz dostosowania miejsca zamieszkania do nowej sytuacji. Nastolatkowi potrzebna jest nasza pomoc. Teraz liczy się każdy grosz.

Wesprzeć rehabilitację młodego sądeczanina możecie po prostu poprzez przyjście na jutrzejszy muzyczny wieczór w Fabryce. Oprócz tego pieniądze tak bardzo potrzebne Bartkowi można wpłacić na specjalną internetową zbiórkę. Link do niej TUTAJ. Na stronie da się też śledzić na bieżąco wysokość zebranej kwoty. Do tej pory wpłaciliście już ponad 6 tysięcy złotych, to jednak zaledwie kropla w morzu potrzeb.

Do zobaczenia jutro o 20:00 w klubie Fabryka!

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.