Jutro w Korzennej utrudnienia w ruchu z powodu transportu ponadwymiarowego ładunku

Praca przy budowie hali sportowej w Korzennej idzie pełną parą. W związku z planowanym na jutro (20. lutego) transportem i rozładunkiem elementów dachowych za szkołą podstawową, kierowcy musza liczyć się z pewnymi utrudnieniami.

Renault2

Samochód z ponadwymiarowym ładunkiem pojawi się w Korzennej w godzinach pomiędzy 4:00, a 9:00 rano.

Jaki informuje Urząd Gminy Korzenna, utrudnienia wystąpią na skrzyżowaniu drogi powiatowej (Wilczyska - Nowy Sącz) z drogą powiatową w stronę Mogilna (Korzenna – Krużlowa) oraz na odcinku drogi przy szkole podstawowej do placu budowy za mostem (droga Nr 29154 Korzenna od szkoły przez Berdysiówki - Trzycierz koło Żuchowicza), gdzie nastąpi rozładunek elementów.

W podanych godzinach kierowcy nie powinni zostawiać samochodów na parkingu przy szkole podstawowej wzdłuż drogi powiatowej, po obu stronach drogi przy szkole podstawowej w stronę placu budowy hali sportowej, a także na parkingu i placu manewrowym obok budynku OSP Korzenna Centrum.

Nad ruchem drogowym czuwać będą służby zabezpieczające.

O budowie hali sportowej w Korzennej pisaliśmy TUTAJ.

fot. ilustr. pixabay

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.