GENIALNI LOKALNI GLOBALNI. Nominowana Izabela Szafrańska

Z wykształcenia kulturoznawca, z zawodu muzyk. Jest założycielką i liderką zespołu El Safron, z którym dotarła do finału telewizyjnego show Must Be The Music. W ubiegłym roku po raz kolejny pokazała się w na szklanym ekranie w 9. edycji programu The Voice of Poland, dostając się do półfinału.

wsb3

Aby oddać na nią głos kliknij --->TUTAJ i przejdź na dół strony, gdzie znajduje się głosowanie. Kontynuacja tekstu pod filmem. 

Do osiągnięć 2018 r. zalicza również Grand Prix VI Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych w Krakowie oraz nagranie płyty Znaki Zodiaku wraz z Marianem Opanią, Joanną Jeżewską, Kubą Sienkiewiczem, Janem Kondrakiem i Justyną Panfilewicz. Aktywnie koncertuje również za granicą. Była zapraszana do wzięcia udziału w największych festiwalach m.in. w USA, Hiszpanii, Holandii, Niemczech, Mołdawii, Czech czy Rosji.

Z Sądecczyzną wiąże ją przede wszystkich pochodzenie. Wychowała się w rodzinie z tradycjami muzycznymi. Od dziecka uczęszczała do Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca "Lipniczanie". Chodziła do Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Elektryczno- Mechanicznych im. gen. Józefa Kustronia w Nowym Sączu.

Kapituła Rankingu Genialni Lokalni Globalni, któremu patronuje wybitna aktorka filmowa i teatralna rodem z Kosarzysk, spośród 21 nadesłanych zgłoszeń wybrała 15 nominowanych do nagrody.  Wśród nich znalazła się Izabela Szafrańska.

Genialni Lokalni Globalni - głosowanie rozpoczęte! Wybierz swojego faworyta

Fot. oficjalny profil Facebook/
Izabela Szafrańska

FORDOSOLATO

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.